Transport krajowy

Oferta naszej firmy obejmuje ekspresowy transport drogowy, który jest naszą  specjalizacją.

Realizujemy  transport  w systemie Just-in-Time,  gdzie terminowości jest kluczowym wymogiem podczas realizacji, zachowując najwyższą jakość usług.

Ekspresowy przewóz drogowy może być realizowany dzięki naszemu doświadczeniu.

Zatrudniamy wykwalifikowanych logistyków oraz kierowców, dlatego gwarantujemy wszystkim kontrahentom dostawę na czas.

Do realizacji zadań wykorzystujemy nowoczesną flotę pojazdów, a naszych doświadczonych kierowców wspierają rozbudowane technologie informatyczne.

Aby dobrze dopasować zapotrzebowanie naszych klientów na transport różnych rodzajów ładunków, dysponujemy zapleczem zróżnicowanych naczep.

W naszej flocie znajdziecie Państwo najnowsze ciągniki oraz naczepy typu:

  • Izoterma
  • Chłodnia
  • Kurtynowa
  • Plandeka

Jesteśmy pewni, że współpraca z nami w pełni Państwa zadowoli i staniemy się ważnym partnerem do  działań w dziedzinie logistyki. Ekspresowe przewozy drogowe to gwarancja terminowej dostawy i niezawodności.

Zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług w sektorze ekspresowego transportu drogowego.


Transport międzynarodowy

Naszą specjalnością są przewozy drogowe. Dzięki wiedzy i doświadczeniu oferujemy transport na trasach międzynarodowych.

Organizujemy całopojazdowe przewozy ładunków w transporcie międzynarodowym.

W naszej flocie znajdziecie Państwo najnowsze ciągniki oraz naczepy typu:

  • Izoterma
  • Chłodnia
  • Kurtynowa
  • Plandeka

Zapewniamy przewóz ładunków bezpośrednio pomiędzy poszczególnymi państwami zagranicznymi, jak również docelowe rozładunki w Polsce.

Towary transportujemy do krajów Unii Europejskiej, takich jak: Słowacja, Czechy, Węgry, Niemcy, Dania, Belgia, Holandia, Luksemburg, Francja, Hiszpania, Portugalia, Włochy.

Jeżeli nasza firma nie podejmuje się samodzielnej organizacji transportu, to bierzemy aktywny udział w znalezieniu właściwego usługodawcy i pośrednictwie pomiędzy naszym klientem, a jednym z partnerujących nam przewoźników. Z pomocy zaprzyjaźnionych firm korzystamy głównie w przypadku potrzeby znalezienia pojazdów wyspecjalizowanych, przeznaczonych do transportu wyjątkowo wymagających ładunków.

Korzystając z usług HRG Logistics zyskują Państwo pewność, że fracht dotrze do miejsca przeznaczenia w krótkim czasie. Rozbudowana flota pozwala na ekspresowo szybkie i zawsze punktualne dostarczenia wszystkich frachtów – niezależnie od tego, czy są to niewielkie paczki, palety czy też może ładunki o niestandardowych wymiarach.


Transport całopojazdowy FTL

FTL (Full Truck Load – ładunek całopojazdowy) – ten rodzaj dostawy zakłada maksymalny załadunek pojazdu towarem jednego klienta.  FTL  jest wskazany dla dużych partii, które mogą całkowicie wypełnić jeden samochód.

Usługa obejmuje odbiór towaru od zleceniodawcy i przekazanie go bezpośrednio do odbiorcy.

FTL to najszybszy wariant transportu, przesłania lub zlecenia przesłania towaru bezpośrednio do odbiorcy, bez zbędnych przeładunków.